Sklep z naprasowankami

Ciekawe pomysły na prezent na 30 urodziny

30 urodziny to idealny czas na to, żeby w pewnym sensie spiąć klamrą swoje życie. Jest to już kawałek życia na pewne podsumowania, ale nie można poprzestawać, ponieważ nadal jest to młody wiek. Często zdarza się, że z tej okazji organizuje się imprezę, na której nie powinno zabraknąć najbliższych osób. Warto z tej okazji pokusić o niesztampowy prezent, będący czymś innym niż książka czy inny prezent, który przeważnie ofiaruje się innym. Postanowiliśmy zrobić taki przegląd i zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Jaki powinien być prezent na 30-te urodziny?

Najważniejsze jest to, żeby był od serca. Prezent na 30 urodziny musi być podarowany w taki sposób, aby sprawić jak największą radość jubilatowi. Zdecydowanie nie rekomendujemy sięgania po banalne prezenty – mogą wywołać uśmiech, ale jednak nietypowy prezent sprawi, że osoba mająca urodziny zawsze będzie pamiętać, że dana rzecz pochodzi właśnie od nas. Ciekawe urodziny to takie, w których nie może zabraknąć wielu zabaw, emocji, ale i towarzystwa najbliższych osób. Prezenty są w pewnym sensie odzwierciedleniem tego, co chcemy od siebie dać drugiej osobie.

Ciekawe pomysły na prezent urodzinowy niekoniecznie muszą oznaczać zakup najdroższych rzeczy. Często nawet pewne drobiazgi mogą wywołać ogromną radość u drugiej osoby, a jeszcze jak będzie to coś wykonanego własnoręcznie bądź też coś, czego zdobycie wymagało czasu i pewnego trudu, to jest to gwarancja udanego prezentu. Istotnym czynnikiem jest to, czy jest to prezent dla syna na 30 urodziny, kolegi z pracy czy też może naszego przyjaciela. Warto profilować prezenty w taki sposób, aby odpowiadały usposobieniu osoby świętującej wielki dzień.

Nie ma to jak śmieszna koszulka z nadrukiem

Dobrym krokiem, który jak najbardziej warto poczynić to kupno śmiesznych gadżetów. Przeważnie goście kupują oficjalne prezenty, które owszem są potrzebne, ale pojawia się pewne zagrożenie, że przy dużej liczbie gości dany prezent się powtórzy i raczej nie będzie „efektu wow”. Jeżeli chodzi ciekawe pomysły na prezenty na 30 urodziny, to może być o koszulka z tekstem, który jest mottem osoby świętującej bądź ulubionym tekstem z filmu.

Dobrym pomysłem będzie również grafika na 30 urodziny na takiej koszulce. W tym przypadku może być to postać z filmowa, a nawet wspólne zdjęcie – oryginalność jest jak najbardziej wskazana. Taki prezent zdecydowanie wywoła uśmiech i sprawi, że taka koszulka będzie zawsze przechowywana z wielkim pietyzmem. Koszulki z nadrukiem na 30 urodziny są coraz częstszym wyborem i trudno się temu dziwić, bo jest to prezent niedrogi, ale bardzo praktyczny.

Poduszka ze wspólnym zdjęciem to świetny pomysł

Innym dobrym pomysłem na prezent urodzinowy na 30 urodziny jest sprofilowana poduszka. Mechanizm jest bardzo podobny jak w przypadku koszulki – aplikacja pojawiająca się na takiej poduszce również wywoła uśmiech. Poduszka jest o tyle praktyczna, że zawsze jej do czegoś używamy: do spania, do podpierania pleców, świetnie sprawdzi się na piknikach czy spacerach.

Podarowanie poduszki jest jasnym sygnałem, że staramy się być kreatywni i próbujemy uchwycić poprzez aplikację pewne wspomnienia, a może śmieszny tekst, który ma być pewnym zwieńczeniem danej znajomości.

Kufel do piwa zawsze będzie praktyczny

Wydaje się, że w naszym kraju nie ma osób, które nie kochają przynajmniej od czasu do czasu napić się w domu piwa. Śmieszne gadżety na 30 urodziny to jak najbardziej dobry pomysł, a w tym przypadku kufel do piwa będzie świetnym pomysłem. Nie dość, że będzie służyć jako naczynie do picia piwa, to można na nim umieścić dowolne hasło, które już na zawsze będzie kojarzyć się z 30-tymi urodzinami, które w życiu ma się przecież tylko raz.

Prezent na 30 urodziny niekoniecznie musi być bardzo drogi, a jeżeli nie mamy wiele gotówki, to jak najbardziej warto pójść tą drogą i postarać się o coś skromniejszego, ale bardziej uderzającego w uczucia.

Co jeszcze można kupić na prezent na 30-te urodziny?

Tak naprawdę może być to wszystko. Najważniejszym czynnikiem determinującym zakup są pieniądze. To od nich wszystko zależy, bo jeżeli wydanie 500 zł nie jest dla nas problemem, to możemy się cieszyć, jednak nie każdy ma ten komfort. My jednak rekomendujemy wybieranie prezentów od serca, bo drogie rzeczy jak zegarek czy telefon każdy może kupić sobie sam, jednak ciekawe pomysły na prezenty, które wymieniliśmy wyżej będą gwarancją sukcesu.