Sklep z naprasowankami

Ile kosztuje nadruk na koszulkę?

Ile kosztuje nadruk na koszulkę

Koszulki z własnym nadrukiem cieszą się dużą popularnością. Firmy od dawna stosują takie rozwiązania po to, aby móc w taki sam sposób ubierać swoich pracowników, a także w ramach kampanii marketingowych, czyli w formie koszulek reklamowych z firmowym nadrukiem. Dzisiaj właściwie każda osoba może zamówić dla siebie koszulkę z dowolną grafiką czy napisem, co świetnie sprawdza się jako pomysł na personalizowany prezent. Jednak, ile kosztuje nadruk na koszulkę i od czego zależy jego cena?

Cena koszulki do własnego nadruku

Aby zamówić koszulkę z własnym nadrukiem, klient musi najpierw wybrać sam produkt, bazę do nadruku, czyli ową koszulkę. W naszej ofercie dostępne są przede wszystkim klasyczne koszulki z okrągłym dekoltem oraz koszulki z kołnierzykiem, tak zwane koszulki polo. Proponujemy modele poliestrowe i bawełniane. Te pierwsze są szybkoschnące, więc świetnie sprawdzają się w przypadku aktywnych osób. Z kolei te drugie są bardzo miękkie, przyjemne w dotyku i naturalne, a tym samym oddychające. Spełnią więc oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Cena samej koszulki pod nadruk nie jest wygórowana – oscyluje w granicach około 12 – 21 zł. Proponujemy T-shirty o różnych fasonach, odpowiednie dla kobiet, mężczyzn i dzieci, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach do wyboru.

Ceny nadruku na koszulkę

Na koszt koszulki z nadrukiem składa się koszt zakupu koszulki i koszt naniesienia nadruku. Ten ostatni uzależniony jest od:

  • rodzaju nadruku,
  • wielkości nadruku.

Poza tym, jeśli zamawiający chce, aby nadruk znajdował się na obu stronach koszulki, musi liczyć się z koniecznością przemnożenia ustalonej ceny razy dwa. Ostateczna wycenia koszulki z nadrukiem to kwestia bardzo indywidualna. Rozpiętość cenowa jest bowiem stosunkowo duża i wynosi od 2 zł za najmniejsze nadruki, aż po 50zł za największe nadruki z efektem 3D. Oczywiście, im większe zamówienie, tym niższy koszt jednostkowy, ponieważ proponujemy naszym klientom atrakcyjne rabaty.

Wskazane ceny dotyczą jednak nadruków do samodzielnej aplikacji. Jeśli klient decyduje się zamówić koszulkę z naniesionym już nadrukiem, jej cena wynosi odpowiednio:

  • 45 zł dla koszulki klasycznej,
  • 55 zł dla koszulki polo.

W tym przypadku, należy przesłać wybraną grafikę, określić jej wielkość na odzieży (maksymalnie A4) oraz lokalizację, czyli miejsce naniesienia nadruku, na przykład na rękawku lub na plecach. Zamawiając koszulkę z nadrukiem, klient płaci taką samą kwotę za nadruk duży i mały. Zatem ile kosztuje nadruk na koszulkę? Za personalizację trzeba zapłacić zwykle około 30 zł, nie wliczając ceny samego produktu. Jeśli nadruk zdecydujemy się nanieść samodzielnie, możemy obniżyć koszt zakupu koszulki, wybierając mniejszy lub prostszy nadruk. Niemniej jednak często korzystniejszym rozwiązaniem okazuje się wybór koszulki z własnym nadrukiem w ujednoliconej cenie. Koszt takiego spersonalizowanego produktu nie jest wygórowany, za to ma wyjątkową wartość niematerialną – pozwala podkreślić własny styl i wyróżnić się z tłumu.