Sklep z naprasowankami

Naszywki i emblematy

Naszywki, nazywane inaczej emblematami są trwałą oraz elegancką technologią do zdobienia ubrań. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie – używane w przypadku odzieży czy wyrobów tekstylnych, które mogą nie być wygodne do umieszczenia w maszynie, jak i w momencie, gdy bezpośrednie haftowanie nie będzie możliwe. Naszywki mogą zostać przymocowane za pomocą nici, wgrzewania z zastosowaniem specjalistycznej folii mającej klej albo podszycia naszywki rzepem.

Kolorowe naszywki – charakterystyka

Naszywki są wyjątkowym sposobem na indywidualne oraz kreatywne ozdabianie odzieży. Można je naszywać albo wszywać w tkaninę, dzięki temu z najzwyklejszego plecaka można stworzyć oryginalny projekt. Naszywki nawiązujące do filmów, seriali, zainteresowań, ulubionych piosenkarzy mogą stanowić nie tylko ozdobę, ale również sposób na wyrażenie siebie. Mogą być albo drukowane, albo haftowane.

Naszywki, emblematy – najpopularniejsze rodzaje

Naszywki haftowane

Naszywki haftowane wykonuje się zwykle na filcowych, drelichowych albo zrobionych ze sztucznego tworzywa podkładach. Możemy także napotkać na naszywki zrobione ze skóry naturalnej, na których wypalany albo malowany jest właściwy wzór. Tego typu gadżety są zwykle traktowane w roli ozdobnych metek z niewielkim symbolem albo napisami typu ,,mama mi uszyła”. Na takich materiałach wzory można drukować także cyfrowo. W naszywkach haftowanych aplikacja może pokryć całość powierzchni produktu (nie jest wówczas widoczny podkład) albo tylko częściowo. Ciekawą propozycję stanowią też naszywki wydrukowane na wyhaftowanym wcześniej podkładzie. Takim sposobem przygotowywane są nierzadko dodatki pod postacią emblematów przedstawiających logo firmy.

Naszywki na gumowym podkładzie

Interesujący produkt stanowią także naszywki na ubrania wykonane na podkładzie gumowym. Umożliwiają one uzyskanie efektu struktury oraz trójwymiarowości, jakiego nie dają inne sposoby przygotowania naszywek na garderobę. Takim sposobem wykonuje się także specjalne zawieszki do zamków.

Wyświetlanie jednego wyniku