Sklep z naprasowankami

Czapki z nadrukami

Czapka z daszkiem to niezwykle praktyczny gadżet i efektowny dodatek modowy. Okazuje się niezbędna przede wszystkim latem, kiedy chroni nasze głowy i oczy przed promieniami słońca czy silniejszym wiatrem. Niektórzy nie wyobrażają sobie jednak żadnej stylizacji bez ulubionej czapki z daszkiem, dlatego noszą takie nakrycie głowy przez cały rok. Dla sympatyków takich akcesoriów stworzyliśmy kategorię czapek z daszkiem z własnym nadrukiem, które można spersonalizować w dowolny sposób – poprzez wybór koloru, treści napisu czy rodzaju grafiki.

Dlaczego warto nosić czapki z daszkiem?

Czapki z daszkiem stanowią uniwersalne okrycie głowy dla kobiet i mężczyzn. Są regulowane, co pozwala dopasować je indywidualnie do swojego obwodu głowy. Różne modele czapek z daszkiem mogą charakteryzować się nieco odmienną konstrukcją – inną ilością paneli usztywnianych, długością i szerokością daszku, materiałem wykonania. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim czapki z daszkiem bawełniane, które pozwalają skórze głowy oddychać i nie powodują elektryzowania się włosów. Bawełniane nakrycia głowy są przyjemnie miękkie w dotyku i naturalne, zatem nie powinny alergizować. Oferujemy czapki w wielu kolorach do wyboru, dzięki czemu możesz zamówić dla siebie dodatek w pełni uniwersalny lub wręcz przeciwnie – przyciągający uwagę.

Kiedy sprawdzi się czapka z własnym nadrukiem?

Własny nadruk to sposób na personalizację swojej garderoby lub stworzenie efektownej reklamy – gadżetu marketingowego. Czapka z daszkiem z własnym nadrukiem będzie więc wyjątkowym elementem stylizacji, ale też sposobem na zwiększenie świadomości marki i poprawę jej wizerunku w oczach konsumentów. Dzięki nadrukowi czapka może stać się produktem jedynym w swoim rodzaju. Jeśli zechcesz, naniesiemy na nią nadruk z Twoim imieniem, krótkie hasło lub dowolną grafikę. Z kolei w przypadku zamówień dla firm, czyli czapek z daszkiem dla pracowników lub potencjalnych klientów, polecamy nadruki z nazwą i logo lub krótkim hasłem marketingowym. Czapka z daszkiem będzie świetnym wyborem dla branż związanych ze sprzedażą okularów przeciwsłonecznych, kosmetyków do włosów czy chociażby z organizacją wyjazdów wakacyjnych.

Jak wybrać czapkę do nadruku?

Czapka z daszkiem z własnym nadrukiem to świetny dodatek do wielu stylizacji, a także ciekawy i funkcjonalny element stroju służbowego dla pracowników. Zanim jednak naniesiemy na takie akcesorium wybrany nadruk, trzeba wybrać do niego odpowiedni produkt bazowy, czyli czapkę do nadruku. Najpopularniejsze są dwa rodzaje czapek z daszkiem – czapki pełne i czapki z panelem ażurowym. Te drugie poleca się zwłaszcza na najbardziej upalne dni lata, kiedy skóra głowy potrzebuje dodatkowej wentylacji. Wybierając czapkę do nadruku, warto zwrócić uwagę również na kolor materiału. Latem najlepiej sprawdzają się barwy jasne, odbijające światło, natomiast wiosną i jesienią można bez obaw zdecydować się również na czapki ciemniejsze.

Czapka z nadrukiem idealna na prezent

Personalizowana czapka z daszkiem z nadrukiem to świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Takie spersonalizowane upominki cieszą się dzisiaj wielką popularnością, a na sporą powierzchnię czapki można nanieść nie tylko nadruk z imieniem, ale także dowolnie wybraną grafikę. Nadruk może pojawić się zarówno na daszku, jak i na górnej części okrycia głowy. Projekt warto jednak odpowiednio przemyśleć, dobierając kolorystykę czapki do kolorów nadruku. Dzięki temu finalny efekt będzie nie tylko oryginalny, ale także estetyczny.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4