Sklep z naprasowankami

Koszulki z nadrukiem

Zamówienie koszulek z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm, jak i do grup osób, które chcą zaprezentować swoją przynależność do tego samego zespołu, koła czy drużyny. Proponujemy koszulki dla wszystkich: damskie, męskie i dziecięce, dostępne w wielu kolorach i rozmiarach do wyboru. Jak wybrać najlepszy wariant?

T-shirt czy koszulka polo z nadrukiem?

Szukając najlepszej koszulki z nadrukiem, w pierwszej kolejności należy zadecydować o jej fasonie. T-shirt z nadrukiem stanowi najbardziej uniwersalny wybór. Dobrze prezentuje się zarówno na dziecięcej sylwetce, jak i na ciele dorosłej osoby. Koszulka polo za sprawą kołnierzyka ma nieco bardziej elegancki charakter. Sprawdzi się zatem lepiej w trakcie zjazdów, konferencji czy targów, a nieco słabiej w trakcie imprez sportowych.

Koszulki z własnym nadrukiem – poliestrowe czy bawełniane?

Kolejną ważną kwestią przy wyborze koszulki z własnym nadrukiem jest jej materiał. T-shirt z bawełny o wysokiej gramaturze uchodzi za ubiór najbardziej luksusowy, o najlepszych walorach użytkowych. Bawełna jest miękka i przyjemna w dotyku, nie traci swojego kształtu, pozwala skórze oddychać i nie podrażnia jej, ponieważ ma właściwości hipoalergiczne. Natomiast T-shirt z nadrukiem wykonany z poliestru jest nieco mniej przewiewny, ale za to bardziej wytrzymały i szybkoschnący, co stanowi pożądaną cechę w przypadku odzieży sportowej.

T-shirt z własnym nadrukiem – jakie modele proponujemy?

W naszej ofercie dostępne są koszulki z nadrukiem dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Poszczególne modele różnią się fasonem i składem materiałowym. Proponujemy T-shirty z nadrukami w wielu kolorach i rozmiarach do wyboru (od XS do 3XL). Na nasze produkty nanosimy trwałe i wyraźne nadruki za pomocą wybranej przez klienta technologii: sitodruk, druk DTF, folia Flock, folia flex, haft komputerowy lub druk solwentowy.

Każdy oferowany T-shirt z własnym nadrukiem reprezentuje świetny stosunek ceny do jakości, a napis lub grafika, jakie znajdą się na ubraniu zależą wyłącznie od woli zamawiającego.