Sklep z naprasowankami

Koszulki damskie z nadrukiem

Wybierając koszulki firmowe lub koszulki z nadrukiem dla grup zorganizowanych, warto unikać modelów unisex na rzecz tych dedykowanych – odpowiednio dla kobiet i dla mężczyzn. Koszulki damskie z własnym nadrukiem są bowiem odpowiednio taliowane. Właściwie dobrany fason sprawia, że kobieca sylwetka prezentuje się w nich lepiej niż w prostych koszulkach uniwersalnych. T-shirt damski z nadrukiem podkreśla kobiece kształty i pozwala zadbać o atrakcyjny, a tym samym również profesjonalny wygląd.

Jakie koszulki damskie z nadrukiem proponujemy?

Naszym klientom – zarówno firmom, jak i indywidualnym zamawiającym – proponujemy koszulki damskie z nadrukiem w trzech wariantach:

  • klasyczna koszulka bawełniana z zaokrąglonym dekoltem,
  • koszulka klasyczna z poliestru,
  • koszulka bawełniana z kołnierzykiem typu polo.

Zamawiając T-shirt damski, należy zadecydować nie tylko o jego fasonie, ale również o rodzaju nadruku. W naszej ofercie klient ma do wyboru: sitodruk, druk DTF, folię Flock, folię flex, haft komputerowy oraz druk solwentowy. Koszulki damskie z własnym nadrukiem można ozdobić zarówno napisem, jak i grafiką.

T-shirt damski z nadrukiem na zamówienie

Najważniejszą zaleta zamawiania koszulek damskich z własnym nadrukiem jest możliwość dopasowania ich idealnie do własnych potrzeb i oczekiwań. Proponujemy więc T-shirty damskie z nadrukiem:

  • bawełniane – miękkie, przyjemne w dotyku, oddychające, dobrze znoszące pranie,
  • poliestrowe – szybkoschnące, wytrzymałe i lekkie.

Przy składaniu zamówienia klient może wybrać również kolor i oczywiście rozmiar T-shirtu (od XS do 3XL). Proponujemy bogatą paletę kolorów dla naszych koszulek damskich z własnym nadrukiem, dlatego panie mogą założyć na siebie zarówno uniwersalną biel czy czerń, jak i bardziej wyraziste odcienie, jak pomarańcz, żółć czy czerwień. Zamawiający decyduje nie tylko o wyglądzie samego produktu, ale przede wszystkim o rodzaju i treści naniesionego nadruku.

Gwarantujemy, że każdy T-shirt damski z własnym nadrukiem zamówiony w FatCube zachowa wyrazistość naniesionego napisu lub grafiki nawet po wielu praniach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4