Sklep z naprasowankami

Koszulki dziecięce z nadrukiem

Pasujące koszulki z nadrukiem świetnie sprawdzają się w przedszkolach, w szkołach i podczas różnego typu zawodów, nie tylko sportowych. Nawet najmniejszy uniwersalny T-shirt nie dopasuje się do sylwetki dziecka tak, jak dziecięca koszulka, dlatego szukając T-shirtów pod nadruki, warto przyjrzeć się dedykowanym modelom dla najmłodszych. Jakie T-shirt dziecięce z własnym nadrukiem proponujemy?

Koszulki dziecięce z nadrukiem w FatCube

Naszym klientom poszukującym T-shirtów dla dzieci proponujemy koszulki dziecięce z własnym nadrukiem w formie standardowej i nieco bardziej szykownej – z kołnierzykiem polo. Klasyczne T-shirt dziecięce z nadrukiem posiada okrągły dekolt i prosty krój. To uniwersalny wybór dla każdego i na każdą okazję. Z kolei koszulki dziecięce z nadrukiem i kołnierzykiem polo sprawdzają się lepiej w nieco bardziej uroczystych okolicznościach.

Koszulki dziecięce z własnym nadrukiem – bawełna czy poliester?

T-shirt dziecięce z nadrukiem musi spełniać określone kryteria. Najważniejsze dotyczą materiału, z jakiego uszyto koszulkę. Skóra dzieci jest bardziej wrażliwa niż skóra osoby dorosłej, a przez jest ona również bardziej narażona na podrażnienia spowodowane noszeniem złej jakości odzieży. Dlatego w naszej ofercie dostępne są T-shirt dziecięce z własnym nadrukiem szyte z bawełny. Bawełna jest miękka i przyjemna w dotyku, hipoalergiczna, higroskopijna i przewiewna, dzięki czemu pozwala skórze oddychać. Nie powoduje więc przegrzewania ciała. Obok koszulek dziecięcych z bawełny proponujemy jednak również modele poliestrowe, które bardzo szybko schną i świetnie sprawdzają się podczas uprawiania sportów.

Jak wybrać koszulkę dziecięcą z nadrukiem?

Zamawiając koszulki dziecięce z nadrukiem, należy pamiętać o wyborze:

  • odpowiedniego fasonu i materiału,
  • odpowiedniego rozmiaru,
  • odpowiedniego koloru,
  • rodzaju nadruku.

Na nasze T-shirt dziecięce z własnym nadrukiem nanosimy napis lub grafikę z pomocą: sitodruku, haftu komputerowego, folii flex, folii Flock, druku DFT oraz druku solwentowego. Każdy z nich dobrze sprawdza się przy odzieży, gwarantując trwały i wyraźny nadruk.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4