Sklep z naprasowankami

Koszulki męskie z nadrukiem

Koszulki męskie z nadrukiem to najbardziej uniwersalny wybór dla firm i innych grup zainteresowanych. Z powodzeniem koszulkę męską mogą nosić również kobiety, choć dla nich przygotowaliśmy osobną kategorię koszulek taliowanych. Modele męskie mają luźny fason, który dobrze układa się na sylwetce i pozawala zachować pełen komfort oraz swobodę ruchów. Jak wybrać T-shirt męskie z nadrukiem?

Koszulki polo i klasyczne koszulki męskie z nadrukiem

W naszej ofercie stawiamy na różnorodność, dlatego poza klasycznymi koszulkami ze zwykłym, okrągłym dekoltem i krótkim rękawkiem, proponujemy klientom również nieco bardziej szykowne koszulki polo z charakterystycznym kołnierzykiem, zapinane pod szyją. Podczas gdy tradycyjne koszulki męskie z własnym nadrukiem doskonale sprawdzają się w wielu różnych okolicznościach, zwłaszcza podczas imprez sportowych, modele w wersji polo będą idealnym wyborem na bardziej uroczyste wydarzenia.

Bawełniane i poliestrowe koszulki męskie z własnym nadrukiem

Nadruk na koszulce to nie wszystko – baza, na którą nanosi się napis lub grafikę jest najważniejsza z użytkowego punktu widzenia, dlatego naszym klientom proponujemy T-shirt męskie z własnym nadrukiem w wersji bawełnianej i poliestrowej. Poliestrowe koszulki męskie są szybkoschnące, dlatego sprawdzają się w trakcie uprawiania różnego typu sportów. Z kolei koszulki męskie z własnym nadrukiem z bawełny oferują najwyższy komfort. Są miękkie, gładkie, przyjemne w dotyku, a także oddychające. Przepuszczają powietrze i nie powodują przegrzewania się skóry.

Zaprojektuj własne koszulki męskie z nadrukiem

Zamawiając koszulki męskie z własnym nadrukiem, klient decyduje nie tylko o fasonie i materiale T-shirtów, ale również o ich rozmiarze i kolorze, wybierając spośród bogatej palety barw. Co istotne, to również zamawiający wybiera, jaką technologię zastosujemy w celu naniesienia nadruku na materiał. T-shirt męskie z nadrukiem wykonujemy metodą:

  • sitoruku,
  • druku DFT,
  • folii Flock,
  • folii flex,
  • haftu komputerowego,
  • druku solwentowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4