Sklep z naprasowankami

Polar firmowe z logo

Polar jest jednym z najprzyjemniejszych materiałów, z których można wykonać sweter. Miękki i delikatny w dotyku splot jest delikatny dla skóry i przyjemnie ją ogrzewa, dlatego polar jest tak popularnym wyborem wśród odzieży dla pracowników. Polar sprawdzi się zresztą nie tylko w pracy, to znakomity sweter, który można zabrać także na górskie wędrówki i używać go na co dzień. Dzięki temu polar jest znakomitym nośnikiem na oznaczenia firmowe i charakterystyczne logo firmy. Z jednej strony polary firmowe z logo to świetne gadżety reklamowe, a z drugiej szansa na ujednolicenie strojów pracowników w danym miejscu pracy.

Polary firmowe z logo — w jaki sposób dodaje się nadruk?

Na polarze można wykonać dowolne logo lub grafikę, ale przez jego specyficzną strukturę, nie każda metoda znakowania się przy nich dobrze sprawdzi. Najlepiej skorzystać z trwałego haftu komputerowego lub zastosować naszywki. Naszywki z nadrukiem wykonuje się poprzez nadruk z logo, a następnie przyszycie tej naszywki do odzieży, dzięki czemu są trwałe, wyraźne i nie spiorą się w trakcie wielokrotnego prania polaru.

Polary firmowe z nadrukiem — na co warto zwrócić uwagę?

Szukając polarów, które będą najlepiej dostosowane do warunków, w których polar będzie użytkowany (zwłaszcza jeśli jest to polar stanowiący wyposażenie pracowników), warto zwrócić uwagę na specyfikację każdego produktu. Każdy polar charakteryzuje się inną gramaturą, która pozwala określić to, jak gruby będzie zakupiony sweter. Wysoka gramatura produktów zapewnia wysoki komfort cieplny, czyli dobrze sprawdzi się w okresie zimowym i u pracowników, wykonujących swoje obowiązki w chłodniach. Z kolei niska gramatura oznacza bardziej przewiewny, cieńszy rodzaj polara, który świetnie sprawdzi się wśród pracowników zwłaszcza w okresie jesiennym.

Polary firmowe z logo — o czym warto pamiętać?

Polary firmowe, zarówno te przeznaczone dla pracowników, jak i jako gadżety reklamowe, warto zakupić w różnych rozmiarach. Najbardziej uniwersalne są polary męskie, które mogą zakładać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3