Sklep z naprasowankami

Torby z nadrukiem

Torby czy workoplecaki doskonale sprawdzają się w roli gadżetów reklamowych. Są bardzo popularne, ponieważ stanowią krok w kierunku ekologicznego trybu życia. Okazują się również bardzo praktyczne, ponieważ sprawdzają się w swojej roli lepiej niż tradycyjne foliówki. Torby z nadrukiem można podarować zarówno potencjalnym klientom, jak i własnym pracownikom. Stanowią one niezwykle użyteczny gadżet, który można zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Dlaczego warto postawić na torby z nadrukiem?

W naszej ofercie dostępne są torby z nadrukiem bawełniane i poliestrowe workoplecaki. Oba produkty doskonale sprawdzają się w roli gadżetów reklamowych przede wszystkim dlatego, że oferują dużą powierzchnię reklamową i są bardzo praktyczne. Torba z nadrukiem może pełnić funkcję torby na zakupy lub torby codziennej. Jest wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości, ponieważ da się ją prać tak samo łatwo jak odzież. Potencjalny klient często zabiera ją ze sobą nie tylko do sklepu, ale też w inne miejsca, na przykład na siłownię czy do pracy. Z kolei workoplecaki z nadrukiem sprawdzają się w przypadku tych, którzy wolą mieć wolne ręce. Wypełnione ciężkimi przedmiotami nadal są też lekkie do noszenia, a dodatkowo mają bardziej uniwersalny charakter.

Torby z własnym nadrukiem dla pracowników i dla konsumentów

Torba z własnym nadrukiem to produkt dedykowany zarówno firmom, jak i grupom osób prywatnych. Na zamówienie takich akcesoriów mogą zdecydować się na przykład koła, zespoły sportowe czy różnego typu kluby. Identyczne torby dają bowiem poczucie przynależności. Jeśli torby z własnym nadrukiem zamawia przełożony dla swoich pracowników, pokazuje natomiast, że traktuje wszystkie osoby zatrudnione w taki sam sposób – docenia każdego z osobna i wszystkich jako zespół. Wreszcie torba z nadrukiem może posłużyć jako gadżet reklamowy firmie, która takie akcesorium z własnym logo czy nazwą podaruje potencjalnemu klientowi na targach lub w ramach gratisu, na przykład do złożonego zamówienia.

Torba z nadrukiem do FatCube

Nasze torby z nadrukiem i workoplecaki to produkty wysokiej jakości, starannie wykończone i zabarwione na wskazany kolor. Proponujemy naszym klientom wiele ciekawych barw tkanin do wyboru, a także kilka technik nanoszenia nadruku, w tym między innymi sitodruk, druk solwentowy czy druk DTF. To od klienta zależy więc, jak ostatecznie zaprezentuje się zamówiona przez niego torba. Już sam jej kolor może kojarzyć się konsumentom z barwami firmowymi lub po prostu sprawić, że wyróżni się na tle innych. My ze swojej strony gwarantujemy doskonały stosunek jakości produktu do ceny oraz trwałość, wyrazistość i wierność nadruku naniesionego na materiał.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2