Sklep z naprasowankami

Naklejki na ścianę w pokoju dziecka- modowy hit

naklejki na ścianę

Wielu projektantów zaleca naklejki na ścianę jako ten sposób na szybkie odświeżenie wnętrza. To również dobry pomysł na to, aby zakryć zabrudzenia pojawiające się na ścianach. W szczególności, jeżeli ma się w domu małe dzieci. Prosty, ale bardzo ciekawy dodatek, cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców dzieci – tych dużych, a także tych małych. Można skorzystać z gotowych produktów, dostępnych w sklepach, a także z możliwości wykonania własnych naklejek.

Wykonanie własnych naklejek na ścianę

Widząc naklejki na ścianach, wielu rodziców dostaje wysokiej „gorączki”, ponieważ myślami widzą już tynk i farbę, jaka odchodzić będzie od ściany, kiedy naklejka zostanie zerwana. Tak działać mogą zwykłe naklejki, jakie dzieci mają często dołączone np. do kolorowanek. Tak się na pewno nie będzie dziać, jeżeli ktoś wybierze specjalnie dedykowane naklejki do ścian. Nawet, jeżeli ktoś będzie chciał się już ich pozbyć, nie będzie musiał obawiać się tego, jak dokładnie wyglądać będzie jego ściana. Do tego są one łatwe w przyklejeniu. Wystarczy przyłożyć je do ściany, wygładzić i już! Gotowe. Naklejka zdobić będzie ścianę.

Pomimo tego, że sklepy obfitują w tej typu asortyment, wiele osób wolałoby stworzyć własną naklejkę/naklejki. Jedyne w swoim rodzaju, unikatowe, jakich nie będzie miała żadna inna osoba. Czy takie rzeczy w obecnych czasach są możliwe? Oczywiście, że tak. Są specjalne strony, gdzie znaleźć można kreatora do tworzenia własnych naklejek. Obsługa takich stron jest intuicyjna i każda osoba będzie w stanie sobie poradzić z tym zadaniem. Potem pozostanie tylko wysłanie zamówienia do osoby odpowiedzialnej za kreatora, oczekując na otrzymanie właściwiej przesyłki. Łatwe? Oczywiście, że tak.

Jedna duża czy kilka mniejszych?

Wszystko tak naprawdę zależne jest od indywidualnych preferencji aranżacyjnych. W pokojach dziecięcych świetnie prezentują się drobne motywy, jak np. małe kwiatki, czy też ptaszki. Chociaż nie można odmówić uroku wielkim printom, które pozwalają na przemianę pokoju w niezwykłą, bajkową krainę. Takie miejsca, które były marzeniem wielu osób dorosłych w ich czasach dzieciństwa. Takie marzenia można teraz realizować przy pomocy takich właśnie naklejek, jakie dostępne są w niskiej cenie. Aby jednak nie zakłócić koncepcji aranżacyjnej, nie należy mieszać drobnych motywów z wielkimi printami.

Motywy naklejkowe

Jakie motywy naklejek są ostatnio najmodniejsze? Wśród najpopularniejszych propozycji znaleźć można:

  • drzewa – dobry pomysł do pokoju chłopca i dziewczynki,
  • kwiaty – idealne dla dziewczynki,
  • regularny, drobny wzór, np. gwiazdki – uniwersalna propozycja do każdego pokoju dziecięcego, w szczególności, jeżeli postawi się na czarne naklejki na tle białej ściany,
  • zwierzęta.

Bez trudu uda znaleźć się taki motyw, który świetnie będzie prezentował się w pokoju każdego dziecka.